Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
KONKURS: Powiedz nam jak realizujesz postanowienia noworoczne?

KONKURS: Powiedz nam jak realizujesz postanowienia noworoczne?

2018-01-02

Większość z nas robi postanowienia noworoczne, ale nie wszystkim udaje się ich dotrzymać - pochwal się postanowieniem, które udało się zrealizować i napisz jaki sposób motywacji został przy tym wykorzystany. 3 najbardziej inspirujące historie nagrodzimy zestawami kosmetyków, które pomogą wdrożyć przyjemne rytuały naturalnej pielęgnacji w Nowym Roku!

REGULAMIN KONKURSU "POSTANOWIENIA NOWOROCZNE":

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Konkursu "Postanowienia Noworoczne" (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Konkurs trwa w okresie od 2 do 4 stycznia 2018 r.. Do dnia 15 stycznia 2018 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 5 stycznia 2018 r. po godzinie 12:00 na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne.
 

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.


Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 4 stycznia 2018 r. do godz. 23:59 w komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym 2 stycznia 2018 r. na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne - opisać postanowienie noworoczne, które udało się zrealizować oraz to, co było największą motywacją do osiągnięcia tego celu. 3 najbardziej inspirujące komentarze zostaną nagrodzone Zestawami Świątecznymi NATURATIV.

 

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA

1. W konkursie nagrodzone zostaną 3 najbardziej kreatywne komenatrze, o których mowa w  § 2. Ich wyboru dokona jury wyłonione z zespołu NATURATIV: Magda Hajduk, Marta Ziubińska, Monika Nowak. Nagrodami są Zestawy kosmetyków NATURATIV: 

TRAWIASTO CYTRYNOWE I KOKOSOWE MYCIE I NAWILŻANIE

WANILIOWO-CYTRYNOWA PIESZCZOTA DLA CIAŁA

ŻURAWINOWE PILINGOWANIE I REGENERACJA CIAŁA

Opisy zestawów na stronie: /s/polecamy-oferty-specjalne/. Każdy z nagrodzonych może dowolnie wybrać jeden z powyższych 3 zestawów.

2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.
3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 5 stycznia 2018 r. w portalu Facebook.
4. Nagroda zostanie wydana uprawnionym osobom do dnia 15 stycznia 2018 r.

5. W dniu 5 stycznia 2018 r. Organizator skontaktuje się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki. Kontakt nastąpi poprzez portal społecznościowy Facebook, poprzez wysłanie Wiadomości.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: /blog/a-konkurs-powiedz-nam-jak-realizujesz-postanowienia-noworoczne/
Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatora w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników.

 Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-konkurs-powiedz-nam-jak-realizujesz-postanowienia-noworoczne/
Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO